Forside Shop Batteri til solceller BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri B-LFP51.2-100E 51.2V 104Ah
Kunde matched zone "DK-fri"
“BSL HV batterilager 7,8kWh add-on modul” er lagt i kurven. Se kurv
Tilbud!
Bsl 5,32kwh B Lfp51.2 100e 51.2v 104ah
BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri B-LFP51.2-100E 51.2V 104Ah
10 på lager
Antal:
  • Beskrivelse
  • Yderligere information
  • Anmeldelser (0)
Med 51.2V og 104Ah kapacitet leverer dette batteri stabil ydeevne, høj sikkerhed og lang levetid.
✅ Fordele
– BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri med høj effektivitet
– 51.2V 104Ah kapacitet
– Ideel som batterilager til solceller
– Kompakt løsning til mindre energibehov
– LiFePO4 teknologi med høj sikkerhed
– Stabil og driftssikker energilagring
– Nem integration i eksisterende systemer
Batterilager til solceller
LiFePO4 batteri med høj sikkerhed
Kompakt batteriløsning
Energibesparelse og optimering
Vægt 46 kg
Størrelse 47 × 14 × 55 cm
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.
Vær den første til at anmelde “BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri B-LFP51.2-100E 51.2V 104Ah” Annuller svar
Relaterede varer
  • Deye Sun 12k Eu
    DEYE SUN-12K-SG04LP3-EU 12kW hybrid inverter
    Tilføj til kurv
  • Elitag 15kw Varmepumpe 900
    Varmepumpe 15,8 kW EVI A+++ høj effektivitet
    Tilføj til kurv
  • Pc12416757 Low Voltage Natural Rubber Welding Cable Flame Retardant Cable Oil Resistant
    Batteri kabel 10m 1CUx50mm2 sort
Relaterede blogindlæg
Elitag officiel BSL distributør
14. jul 2023 Ulrich
2024 Crt
Elitag er blevet officiel BSL distributør, som den første og foreløbigt eneste i Europa
Læs artikel
Elitag A/S
Ved Amagerbanen 33A