Forside Shop Batteri til solceller Powerwall 10.24kWh Powerline BSL-B-LFP-51.2V 200PWTL
Kunde matched zone "DK-fri"
“SUN 100K-G03 100kW grid-tie inverter 3-faset 6 MPPT” er lagt i kurven. Se kurv
Tilbud!
Bsl Powerline 10 24 U Text 300x300 Garanti
Powerwall 10.24kWh Powerline BSL-B-LFP-51.2V 200PWTL
  • 46 kg – 47 cm (L) × 14 cm (B) × 55 cm (H)
  • Kapacitet: 10,24 kWh – 51,2V/200Ah
  • Ultratyndt og moderne design
  • Op til 30 kW peak afladning
  • 8000 cycles ved 80 % afladning (DOD)
  • 15 års garanti – 10 år med fri ombytning
Perfekt valg til dig, der søger pålidelige batterier til solceller med lang levetid og høj ydeevne.
Tilgængelig på restordre
Antal:
  • Beskrivelse
  • Anmeldelser (0)
En kraftfuld og ultratynd energiløsning med lang levetid og stille styrke
Kernen i batteriet er baseret på Lithium Jern Fosfat (LiFePO4) teknologi — kendt for sin høje sikkerhed og driftssikkerhed. Det betyder, at du får en løsning, der både arbejder stille og sikkert i baggrunden og yder sit maksimum, når du har mest brug for det. Uanset om du bruger det som energilagring til solceller, eller som backup ved strømsvigt, leverer det op til 30kW peak afladning, hvilket giver ro i hverdagen og tryghed, når uforudsete hændelser opstår.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.
Vær den første til at anmelde “Powerwall 10.24kWh Powerline BSL-B-LFP-51.2V 200PWTL” Annuller svar
Relaterede varer
  • Tilbud! Bsl 10.24kwh Rack Sk10 Tr
    BSL 10.24kWh LiFePO4 Powerwall batteri til hjem
    Tilføj til kurv
  • Tegltag Justerbar Roof
    Monteringskit alle tagtyper
    Læs mere
  • Sun 30 80k Go2 2
    SUN 50K-G 50kW grid-tie inverter 3-faset 4 MPPT
    Tilføj til kurv
Elitag A/S
Ved Amagerbanen 33A