Forside Shop Batteri til solceller Powerwall 10.24kWh Powerline BSL-B-LFP-51.2V 200PWTL
Kunde matched zone "DK-fri"
“SUN 50K-G 50kW grid-tie inverter 3-faset 4 MPPT” er lagt i kurven. Se kurv
Tilbud!
Bsl Powerline 10 24 U Text 300x300 Garanti
Powerwall 10.24kWh Powerline BSL-B-LFP-51.2V 200PWTL
  • 46 kg – 47 cm (L) × 14 cm (B) × 55 cm (H)
  • Kapacitet: 10,24 kWh – 51,2V/200Ah
  • Ultratyndt og moderne design
  • Op til 30 kW peak afladning
  • 8000 cycles ved 80 % afladning (DOD)
  • 15 års garanti – 10 år med fri ombytning
Perfekt valg til dig, der søger pålidelige batterier til solceller med lang levetid og høj ydeevne.
Tilgængelig på restordre
Antal:
  • Beskrivelse
  • Anmeldelser (0)
En kraftfuld og ultratynd energiløsning med lang levetid og stille styrke
Kernen i batteriet er baseret på Lithium Jern Fosfat (LiFePO4) teknologi — kendt for sin høje sikkerhed og driftssikkerhed. Det betyder, at du får en løsning, der både arbejder stille og sikkert i baggrunden og yder sit maksimum, når du har mest brug for det. Uanset om du bruger det som energilagring til solceller, eller som backup ved strømsvigt, leverer det op til 30kW peak afladning, hvilket giver ro i hverdagen og tryghed, når uforudsete hændelser opstår.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.
Vær den første til at anmelde “Powerwall 10.24kWh Powerline BSL-B-LFP-51.2V 200PWTL” Annuller svar
Relaterede varer
  • Pc12416757 Low Voltage Natural Rubber Welding Cable Flame Retardant Cable Oil Resistant
    Batteri kabel 10m 1CUx70mm2 sort
    Tilføj til kurv
  • Pc36527680 Tinned Copper Xlpo Jacket Solar Photovoltaic Solar Pv Cable Flame Retardant
    PV kabel 100m 1CUx6mm2 sort
    Tilføj til kurv
  • Tilbud! Rosen Rs144 560w Bifacial Text
    Rosen Solar RS144 560W bifacial solcellepanel
Elitag A/S
Ved Amagerbanen 33A