Med målene 670 × 540 × 90 mm og en vægt på 50 kg føles dette batteri ikke tungt eller klodset. Det er nemt at installere og kræver ikke særlige tilpasninger til hjemmet. Det robuste ydre kabinets enkle design giver det et diskret og moderne udtryk, der falder naturligt ind i både bryggerset, teknikrummet eller garagen. Indvendigt gemmer der sig en driftssikker lithium-jernfosfat-løsning, som både giver ro i sindet og stabil levering af strøm – selv ved højt forbrug.
Picture B Lfp 51.2 100pwtl Powerline 1
Vægt 50 kg
Størrelse 670 × 540 × 90 cm
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.
Vær den første til at anmelde “Powerwall Powerline 5 kWh LiFePO4 batteri BSL 51.2V 100Ah” Annuller svar
Du kunne også være interesseret i…
  • Pc12416757 Low Voltage Natural Rubber Welding Cable Flame Retardant Cable Oil Resistant
    Batteri kabel 10m 1CUx50mm2 sort
    Tilføj til kurv
    Batteri kabel 10m 1CUx70mm2 sort
    Tilføj til kurv
Relaterede varer
  • Pc36527680 Tinned Copper Xlpo Jacket Solar Photovoltaic Solar Pv Cable Flame Retardant
    PV kabel 100m 1CUx6mm2 sort
  • Tilbud! Risen 505 Bi Facial Tr
    Risen Energy 505W bifacial solcellepanel Titan
  • Tilbud! Bsl Powerline 10 24 U Text 300x300 Garanti
    Powerwall 10.24kWh Powerline BSL-B-LFP-51.2V 200PWTL
Elitag A/S
Ved Amagerbanen 33A